CT VISION: elektroniczne systemy zabezpieczeń

Nasz firma powstała w 2012 roku i od samego początku działaliśmy w branży systemów zabezpieczeń. Początkowo zajmowaliśmy się jedynie montażem monitoringu oraz systemów alarmowych. Po czasie rozszerzyliśmy swoja ofertę do instalacji systemów kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy oraz wideodomofonów.

W 2017 roku otworzyliśmy sklep z systemami zabezpieczeń. Dzięki temu oferujemy kompleksowe usługi zakupu sprzętu oraz jego montażu.

W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty znanych i cenionych firm jak np. Dahua, Hikvision, Sony, Novus, Satel.

 Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom od 2019 roku wykonujemy również certyfikowane projekty instalacji jak np. monitoring, systemy alarmowe czy kontrola dostępu.

Nasze projekty są zgodne z sztuka budowlana i posiadają wszelkie pomiary.


Dzięki naszemu doświadczeniu w branży i znajomości potrzeb rynku w 2021 uruchomiliśmy usługę cloud monitoring.

Cloud monitoring to usługa polegająca na zdalnym nagrywaniu obrazu z kamer naszych klientów na naszych serwerach. Dzięki temu nie utracisz nagrań w przypadku kradzieży rejestratora monitoringu lub w przypadku awarii dysku twardego.

Zaufaj specjalistom, zapraszamy do kontaktu.

MONTAŻ MOITORINGU

Wykonujemy montaże profesjonalnych systemów monitoringu na terenie całego kraju. Przed instalacja wykonujemy projekt i test podzespołów, a każda nasza instalacje opatrzona jest gwarancją. Instalacje wykonujemy na sprzęcie sprawdzonych i rzetelnych producentów.

CLOUD MONITORING

Cloud monitoring to usługa dzięki której nagrania z Twojego systemu monitoringu będą magazynowane zdalnie na naszym serwerze. Posiadasz pewność, że nagrania nigdy nie znikną, nawet w przypadku kradzieży Twojego rejestratora do monitoringu.

SYSTEMY ALARMOWE

Nasze instalacje systemów alarmowych SSWiN spełniają najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Nie wykonujemy instalacji „w ciemno”. Zawsze wykonujemy projekt i test urządzeń.

WIDEODOMOFONY

Prowadzimy sprzedaż oraz montaż wideodomofonów dla obiektów wielorodzinnych, firm jak również domów jednorodzinnych. System możemy zintegrować z napędami bram lub monitoringiem. 

SYSTEMY KD I RCP

Systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy łączymy jako jeden system zarządzania przestrzenią. Dzięki naszym instalacjom zawsze masz kontrolę nad obiektem oraz wiesz kto, kiedy i gdzie przebywa.

AUDYTY ZABEZPIECZEŃ

Wykonujemy testy zabezpieczeń nieruchomości wskazując ich słabe i mocne strony. Dzięki audytowi usuniesz możliwą dla złodzieja furtkę i zwiększysz funkcjonalność swojego systemu.

BLOG

Najnowsze wpisy na naszym blogu.

Niezbędnym aspektem pracy systemu monitoringu oraz spełniania dawanych mu zadań jest użycie odpowiednich komponentów jak kamery, rejestrator, zasilanie, przewody itp. Z doświadczenia wiemy, że jednak dla wszystkich instalatorów lub osób zastanawiających się nad...
ctvision.pl montaż systemów zabezpieczeń
Matematyka to dziedzina zazwyczaj mało lubiana przez uczniów, lecz w życiu codziennym odgrywa bardzo istotna role. Dzięki równaniom matematycznym jesteśmy w stanie np. wykonywać podstawowe operacie płatnicze. Przykładów jest wiele więcej lecz przejdę bezpośrednio...
systemy zabezpieczeń dla domu
Dom dla każdego powinien być miejscem zapewniającym bezpieczeństwo. Niezależnie od tego jak bardzo wartościowe mienie posiadamy. Z tego też powodu warto zastanowić się nad instalacją systemu antywłamaniowego. W przypadku domów jednorodzinnych ...