CLOUD MONITORING

Cloud monitoring to zdalne nagrywanie obraz z Twojego monitoringu poprzez sieć Internet w naszej serwerowni.

Twój system monitoringu jest zintegrowanym z jednym z naszych serwerów, który zapisuje z niego nagrania na przydzielonym dysku twardym.

PARAMETRY TECHNICZNE

Nagrania zapisywane są w czasie rzeczywistym dzięki czemu nawet w przypadku włamania i kradzieży rejestratora nie utracisz nagrań.

Nie potrzebujesz nawet dysku twardego w swoim rejestratorze ponieważ wszelkie dane są automatyczne zapisywane na naszym serwerze.

AKTYWACJA SYSTEMU

Proces aktywacji dla małych systemów wykonywany jest zalanie, przy bardziej złożonych instalacjach nasz technik bezpłatnie przyjeżdża na miejsce.

Możesz zlecić nam nagrywanie jednej kamery lub wielu. Nasz bezpieczny backup wykonujemy dla systemów od 1 kamery do nieograniczonej ilość.

wYCENY I PORADY TECHNICZNE

Niezbędnym aspektem pracy systemu monitoringu oraz spełniania dawanych mu zadań jest użycie odpowiednich komponentów jak kamery, rejestrator, zasilanie, przewody itp. Z doświadczenia wiemy, że jednak dla wszystkich instalatorów lub osób zastanawiających się nad...
ctvision.pl montaż systemów zabezpieczeń
Matematyka to dziedzina zazwyczaj mało lubiana przez uczniów, lecz w życiu codziennym odgrywa bardzo istotna role. Dzięki równaniom matematycznym jesteśmy w stanie np. wykonywać podstawowe operacie płatnicze. Przykładów jest wiele więcej lecz przejdę bezpośrednio...
systemy zabezpieczeń dla domu
Dom dla każdego powinien być miejscem zapewniającym bezpieczeństwo. Niezależnie od tego jak bardzo wartościowe mienie posiadamy. Z tego też powodu warto zastanowić się nad instalacją systemu antywłamaniowego. W przypadku domów jednorodzinnych ...